بسم الله الرحمن الرحیم


قبل از هر چیز باید متذکر شوم این سایت به طور کامل مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر گونه بی نظمی و اختلال در انجمن موجب حذف نام کاربری فرد و بن شدن آی پی ، فرد متخلف میگردد.قوانین نام کاربری :


1: تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب،اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد. حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.


2: فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد.


3: از ایجاد نام های کاربری مشابه نام های کاربری مدیران سایت خودداری کنندقوانین آواتور :


از گذاشتن عکس با مضامین غیر اخلاقی و سیاسی برای آواتور و عکس شخصی خودداری کنید.
قوانین ارسال پست :


1: از هر گونه کلمات و عبارت های نامناسب که توسط روبات مخابرات به عنوان کلمه غیرمجاز شناخته شود خودداری کنید ( مانند + و - و 18 و دوست دخ و ... )


2: زبان اصلی انجمن فارسی می باشد. از ارسال مطلب به صورت فینگلیش ( Salam ) جدا خودداری فرمایید.


3: کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه خشونت و بی احترامی و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.


4: قبل از ارسال تاپيك در انجمن ها جستجو نماييد


5: مسئولیت ارسال های هر کاربر بر عهده وی می باشد و نظر مدیران انجمن محسوب نمی شود.


6: هر گونه پست اسپم ( غیر مرتبط ) در بحث های انجمن ممنوع می باشد.


7: هر گونه ارسال کاربران با جنبه های تجاری و تبلیغاتی ممنوع می باشد.


8: حق حذف , انتقال و ویرایش پست ها برای مدیران هر بخش آزاد می باشد.
قوانین ارسال تاپیک :


1: برای باز کردن تاپیک جدید حتما انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوعات در انجمن نا مناسب خود داری کنید.


2: کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و درخواست های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند.


3: از ارسال عنوان هایی از جمله : فوری - کمک کنید - چطوری میتونم و ... جدا خودداری کنید.


4: حق حذف , انتقال و ویرایش موضوعات برای مدیران آزاد می باشد.


5: نوشتن یوزر کاربری به هر دلیلی در عنوان تاپیک ممنوع می باشد.


6: برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.قوانین امضا :
1: هرگونه آگهی ها سایت های فیلم، فروشگاهی و.... در امضا کاربران ممنوع می باشد.


2: از قرار مطلب هایی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران هست خودداری نمائید.


3: قرار دادن ID - شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد.


4: قرار دادن لینک به سایت های دیگر ممنوع و با تشخیص مدیران حذف می گردد.


5: عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند. استفاده از این موارد ممنوع می باشد. ( تا حد امکان از عکس در امضا استفاده نکنید)
قوانین عمومی :
1: در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و هر قشر یا فرد ، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.


2: بحث در مورد سياست و مسائل مربوطه در هر نوع و روش آن ( چه موافق و چه مخالف ) تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.


3: بحث ها و عقاید شخصی و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون انجمن حل کنید.


4: مدیران انجمن موظف به پاسخگویی سوالات ارسال شده به پیغام خصوصی خود نیستند.


5: هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد .


6: از درگیر شدن در انجمن با کاربران دیگر و تازه کار و ... خودداری کنید.


7: در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان و کسانی که درجه اشان از شما بالاتر است در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.


8: به عنوان هایی که نامناسب هستند پاسخی ارسال نفرمائید.


9: چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.


10: هرگونه آگهی در سایت توسط کاربر ممنوع می باشد.تبلیغ سایت های دیگه از جمله سایت های دانلود و انجمن های دیگه ممنوع می باشد.


11: لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.


12: مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.


13: کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینیاز جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر كی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یك برنامه ، جطوری میتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پيامها جدا خودداری نماییدكه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه : برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات كلیدی سوال خود استفاده كنید.


14: در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ،
حتماً نام وی را ذکر نمایید.


15: لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.


16: لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردنتمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .


17: تا حد امکان از درشت نویسی و برجسته کردن بیش از حد مطالب خودداری کنید.


18: از شوخی و مسخرگی بیمورد در تاپیک های جدی خودداری کنید.


19.گذاشتن پست هایی از قبیل دانلود فیلم یا سریال هایی که قانون کپی رایت رو نقض میکنه مجاز نیست و با کاربر خاطی بدون تذکر ، برخورد خواهد شد .


توضیحات لازم :


• مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.


• با توجه به قوانین مدیریتی هیچ گونه موضوع و نوشته و ... بدون دلیل و یا با دلایل شخصی حذف نخواهد شد.


• مدیران سایت می توانند در صورت مشاهده رعایت نکردن بند بند قوانین با کاربر مورد نظر برخورد کنن (اعم از : قفل ، انتقال ، مسدود سازی ، بن کردن آی پی و ...) که به صلاح دید مدیران سایت قابل اجرا است


• کاربران با عضویت در سایت پذیرفته اند که قوانین فوق را برای حفظ نظم رعایت کنند.


• کلیه قوانین برای کلیه سطوح کاربران یکسان می باشد .(چه برای کاربر تازه وارد چه برای کاربر بازنشسته)