کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تخصصی دی ال فاکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 66
Like Tree1Likes

موضوع: حل مشکلات و ارور های بازی gta iv

کاربر سایت
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

Question حل مشکلات و ارور های بازی gta iv

من سیدی این بازی رو خریدم و دوتاس و ویندوز هم 8 و 64 بیت هستش و خیلی قوی هستش و رفتم روی setup بازی کلیک راست کردم و آخرین گزینه و از حالت ویندوز 7 به ویندوز 8 تغییر دادم و بدون ارور نصب شد و روی بازی کلیک کردم و زبانشم انگلیسی هستش وقتی روی دکمه start میزنم برای اجرای بازی تصاویر بینهایت نشون میده و تموم نمیشه تروخدا راهنمایی کنین من خیلی دوست دارم این بازی رو بازی کنم
    dlfox likes this.

کاربر سایت
    تشکر ها
    46
    از این کاربر 111 بار در 82 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض پاسخ : حل مشکلات و ارور های بازی gta iv

نوشته اصلی توسط **علی** نمایش پست اصلی
    من سیدی این بازی رو خریدم و دوتاس و ویندوز هم 8 و 64 بیت هستش و خیلی قوی هستش و رفتم روی setup بازی کلیک راست کردم و آخرین گزینه و از حالت ویندوز 7 به ویندوز 8 تغییر دادم و بدون ارور نصب شد و روی بازی کلیک کردم و زبانشم انگلیسی هستش وقتی روی دکمه start میزنم برای اجرای بازی تصاویر بینهایت نشون میده و تموم نمیشه تروخدا راهنمایی کنین من خیلی دوست دارم این بازی رو بازی کنم
    سلام،یه عکس از ارورت بگیر و دقیقا مشکلت رو از اول بگو آخه من چیزی متوجه نشدم متاسفانه
    [فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.]

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

ممنون آقا مبین از پاسخی که دادین و فهمیدم مشکلم از کجاس

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

سلام کسی کرک خوب برای gta iv میشناسه اخه من همیشه کرک ر از تو سیدی کپی میکردم و زیاد باهاش آشنایی ندارم اگر کسی میشناسه و حجمش هم زیاد نباشه بهم بگین ممنون میشم و ویندوز 8 64 بیت هست

کاربر سایت
    تشکر ها
    46

سلام کسی کرک خوب برای gta iv میشناسه اخه من همیشه کرک ر از تو سیدی کپی میکردم و زیاد باهاش آشنایی ندارم اگر کسی میشناسه و حجمش هم زیاد نباشه بهم بگین ممنون میشم و ویندوز 8 64 بیت هست
    سلام،نسخه بازی رو بگو تا کرک بدم

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

سلام من این بازی رو از سیدی فروشی خریدم و روی ویندوز 8 بدون هیچ نوع اروری نصب کردم و تعداد سیدی ها 2 تاست و ویندوز 64 بیت و خیلی قویه و نسخه ی 3.3.8.1 هستش و وقتی بازی نصب شد سیستمم رو ری استارت کردم و بعد رفتم داخل بازی وقتی که رفتم دکمه ی start بازی رو که زدم تصاویر بی نهایت نشون میده مثلا اگر ما بگیم تصاویر A B C داره همش این تصاویر رو نشون میده و من داخل سیدی هارو گشتم اما کرک پیدا نشد و پیش فروشنده ی سیدی رفتم و گفتش که به کرک احتیاجی نداره و گفت دوباره پاک کن و دوباره نصبش کن و دوباره همین اتفاق برام افتاد و راستی من نمیدونم این ورژنش رو درست نوشتم یا نه من این ورژن رو از رفتم روی setup راست کلیک کردم آخرین گزینه یه مستطیل شکل میاد سه تر بخش دارم از راست اولین بخش رو زدم از اونجا نوشتم دوستان لطفا بهم کمک کنین لطفااااااا و راستی من برای نصب این بازی روی setup میرم راست کلیک می کنم و گزینه ی آخری و یه مستطیل که میاد ویندوز 7 داخل یه کادر نوشته من اونو به ویندوز 8 تغییر میدم و دکمه ی ok رو میزنم

کاربر سایت
    تشکر ها
    46

سلام من این بازی رو از سیدی فروشی خریدم و روی ویندوز 8 بدون هیچ نوع اروری نصب کردم و تعداد سیدی ها 2 تاست و ویندوز 64 بیت و خیلی قویه و نسخه ی 3.3.8.1 هستش و وقتی بازی نصب شد سیستمم رو ری استارت کردم و بعد رفتم داخل بازی وقتی که رفتم دکمه ی start بازی رو که زدم تصاویر بی نهایت نشون میده مثلا اگر ما بگیم تصاویر A B C داره همش این تصاویر رو نشون میده و من داخل سیدی هارو گشتم اما کرک پیدا نشد و پیش فروشنده ی سیدی رفتم و گفتش که به کرک احتیاجی نداره و گفت دوباره پاک کن و دوباره نصبش کن و دوباره همین اتفاق برام افتاد و راستی من نمیدونم این ورژنش رو درست نوشتم یا نه من این ورژن رو از رفتم روی setup راست کلیک کردم آخرین گزینه یه مستطیل شکل میاد سه تر بخش دارم از راست اولین بخش رو زدم از اونجا نوشتم دوستان لطفا بهم کمک کنین لطفااااااا
    سلام،ما چندین نسخه داریم مثلا:نسخه فشرده بلک باکس یا کورپک و نسخه های کرکی معمولی که فشرده نیستن،شما اگه نسخه بازیت فشرده باشه نیازی به کرک نداری چون گروه های فشرده کننده بازی ها کرک خودکار میکنن،ولی اگه نسخه های معمولی داری باید ببینی چی هست و حجمش چقدره مثلا ریلودد که باید کرک شه تا اجرا شه

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

این بازی معمولی هست مثل بازی های دیگه که میری نصب می کنی و بازیه EFLC detailsهست دیسک اول 4.21 گیگ و دیسک دوم 4.04 گیگ هستش و فقط اخرش بازی یه اروری میده ارورشم .:The wrong volume is in the drive. Please insert volume 20130105_044948 into drive E هستش

کاربر سایت
    تشکر ها
    46

این بازی معمولی هست مثل بازی های دیگه که میری نصب می کنی و بازیه EFLC detailsهست دیسک اول 4.21 گیگ و دیسک دوم 4.04 گیگ هستش و فقط اخرش بازی یه اروری میده ارورشم .:The wrong volume is in the drive. Please insert volume 20130105_044948 into drive E هستش
    شما اول دی وی دی 1 رو بذار و بعد دی وی دی 2 و بعدش که دوباره درخواست داد دی وی دی 1 رو بذار

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

همین کار رو کردم اون اروری که داد سه تا گزینه داشت گزینه ی اولی سمت راست contain یه همچین چیزی بود و گزینه ی دومی از همون طرف try again و گزینه ی سومی cancel و من گزینه ی وسطی یعنی try again رو زدم و اتفاق خاصی نیوفتاد ورفتم تو بازی ولی بازم نیومد

صفحه 1 از 7 123456 ... آخرینآخرین