کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تخصصی دی ال فاکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 66
Like Tree1Likes

موضوع: حل مشکلات و ارور های بازی gta iv

مدیر کل سایت
    تشکر ها
    49
    از این کاربر 134 بار در 82 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض پاسخ : حل مشکلات و ارور های بازی gta iv

نوشته اصلی توسط **علی** نمایش پست اصلی
    سلام من متاسفانه به یه دلایلی نتونستم بازیو دان کنم به جاش گفتم مشکل شاید از سیدی باشه رفتم بازی gta iv رو با حجم 6مگابایتو خورده ای دانلود کردم و از حالت فشرده درش آوردم و باید این بازی رو تو یه dvd ناین رایتش کنم اما من می خوام به جای این کار یه فضای مجای درست کنم و اونجا رایتش کنم و... میشه بهم بگین چجوری فایل مجازی بدون تعویض ویندوز درست کنم ممنون میشم
    سلام این نسخه 6 مگابیتی کلا غیر ممکنه و جواب نمیدهد بنده روی دی وی دی ناین هم رایت کردم فقط یک فضا درست میکنه

کاربر سایت
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

چقد بد

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

چقد بد اههههههه راستی من ویندوزم 8 هستش و 64 بیت سیستمم خیلی قویه رم 8 و cpu هم 45هزار هستش و برا اجرای بازی ها هیچ مشکل نباید در سیستم من نشون بده از لحاظ اینکه قوی هستش اما GTA IV که نصب کردم نیومد و من تعدادی فیلم هم داخل آپارات گذاشتم اسم هم علی هستش بزنین میاد ممنون میشم نگاه کنین و بهم بگین همینجا و اولین مشکلمو که ارور بعد از نصب هستش رو.گذاشتم و مشکل دومم اینه که بعد از اینکه میرم تو بازی و دکمه ی start یا همان شروع رو میزنم شروا به نشان دادن تصویر میکنه و تموم هم نمیشن و بازی نمیره برا اجاره و تو تنظیماتش که رفتم برا کسایی که آورده بود میشه گفت نمیدونم بخاطر ارکر یا مشکل از... تنظیمات بعضی از جاهاش فرق می کرد و مثلا کیفت مثلا اگر A باشه C نمیشه اصلا قابل تغییر نیستش و من برا نصبش میرم تو خود سیدی که شامل دوتاست. رو setup راست کلیک می کنم و گزینه ی properties رو میزنم و گزینه ی Windows 7 رو تبدیل به Windows 8 می کنم و بعد نصبش می کنم من از مبین پرسیدم نتونست بهم کمک کنه ولی بازم دستش درد نکنه شما می تونین مشکل منو برطرف کنین

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

چرا کسی جواب منو نمیده از دیروز تاحالا هزاربار اومدم تو سایت اما کسی به من جواب نداده اما به افراد دیگه که پیام دادن جواب دادین و حتی اونایی که از حرفای بالایی که من فرستادم متوجه نشدن من مشکلاتمو داخل آپارات آپلود کردم برین اونجا و بنویسین مخشصات دوتا دیسک بازی Gta iv و یه فیلم میاد که خودم نوشتم و اسمم علی هستش برین داخل بخش فیلم هایی که گذاشتم فیلم های مربوط به اون رو نگاه کنین اگر هم فهمیدین بهم سریع تر بگین ممنون

کاربر سایت
    تشکر ها
    46
    از این کاربر 111 بار در 82 ارسال تشکر شده است.

چرا کسی جواب منو نمیده از دیروز تاحالا هزاربار اومدم تو سایت اما کسی به من جواب نداده اما به افراد دیگه که پیام دادن جواب دادین و حتی اونایی که از حرفای بالایی که من فرستادم متوجه نشدن من مشکلاتمو داخل آپارات آپلود کردم برین اونجا و بنویسین مخشصات دوتا دیسک بازی Gta iv و یه فیلم میاد که خودم نوشتم و اسمم علی هستش برین داخل بخش فیلم هایی که گذاشتم فیلم های مربوط به اون رو نگاه کنین اگر هم فهمیدین بهم سریع تر بگین ممنون
    من دیدمش،دی وی دی های بازیت کاملا فایل هاش درسته
    با استفاده از برنامه ashampoo snap 8 یا چیزایه دیگه یه فیلم از اول تا آخر نصب بازی بگیر ببینم چطوری بازی رو نصب میکنی و مشکل چیه!؟
    [فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.]

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

ممنون که بهم پاسخ دادی و چون حجم فیلم خیلی بالا میره را همین همینجا بهت میگم برا نضب میرم رو setup بعد راست کلیک گزینه ی properties رو میزنم و بعد داخل یکی از بخش ها گزینه ی ویندوز 7 به انگلیسی نوشته من اونو به 8 تغییر می کنم و بعد مسرم نصب می کنم و مسیر بازی رو تعیین می کنم مثا درایو C پوشه ی GTA IV میزنم نصب میشه و دوتا مشکل باهاش هم مواجه میشم که فیلمشو گذاشتم و دیسک اول تا پارت 87 فکر کنم نصب میکنه و دیسک دوم تا 126 فکر کنم و بعد dirext رو نصب می کنم و این dirext بدون هیچ روری به راحتی نصب میشه

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

یکی جواب منو بده منتظرم

کاربر سایت
    تشکر ها
    46

یکی جواب منو بده منتظرم
    باید مشکل از دی وی دی باشه
    برای نصب d 1
    d2
    و بعد دوباره d1
    اینجوری خودم نصبش کردم

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

همین کار رو کردم بعد از اون ارور دیسک اول رو گذاشتم try again رو زدم و اتفاق خاصی نیوفتاد و برا دانلود GTA IV از داخل سایت بهم لینک دادی اون لینک 2015 این بازی مرحله هاش همون یا نه مرحله هاش رو هم تغییر دادین؟؟؟؟؟؟؟

کاربر سایت
    تشکر ها
    46

همین کار رو کردم بعد از اون ارور دیسک اول رو گذاشتم try again رو زدم و اتفاق خاصی نیوفتاد و برا دانلود GTA IV از داخل سایت بهم لینک دادی اون لینک 2015 این بازی مرحله هاش همون یا نه مرحله هاش رو هم تغییر دادین؟؟؟؟؟؟؟
    ما اصلا توی اون 2015 نقشی نداشتیم،مراحل هموه ولی ماشین ها و... بیشتر و بهتر شده

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین