کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تخصصی دی ال فاکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By dlfox

موضوع: بازی سیمز 4 برای کامپیوتر ممنوع شد

مدیر کل سایت
    تشکر ها
    49
    از این کاربر 134 بار در 82 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض بازی سیمز 4 برای کامپیوتر ممنوع شد

سیمز یکی از بازی های شبیه ساز پرفروش تاریخ صنعت بازی سازی ، سری های سیمز The Sims ساخت شرکت ماکسیس و الکترونیک آرتز است. داستان بازی سیمز ساده است. شما به عنوان بازیکن افرادی را به نام سیم Sim می سازید و با آنان بازی می کنید و نیازهای آن ها را در محیط بازی رفع می کنید. به نوعی شما پدر و مادر سیمزهای خود شناخته می شوید که باید مراقب آن ها باشید و باعث پیشرفت آنان در دنیای سیمز شوید در سری های سیم سیتی کاربر می تواند یک شهر ساخته و آن را مدیریت کندحال شرکت EA جدیدترین نسخه از این بازی The Sims 4 را در برای دوستداران این سری بازی ها تدارک دیده است . این بازی قرار است در آخرین روز سال ۲۰۱۳ میلادی در سراسر دنیا برای pc , Mac عرضه می گردد . در این قسمت بازی باز تغییراتی را در این نسخه شاهد است . که به جذابیت بازی کمک کرده است و باعث جذابتر شدن بازی می گردد .
    در حال اماده سازی فایل ها برای دانلود بودیم که وزارت ارشال ممنوع بودن بازی رو اعلام کرد و از سایت اصلی حذف شود .

دلایل زیادی باعث ممنوع شدن این بازی هست مثل :
    رواج زندگی غربی و بی بندوباری
    تصاویر غیر اخلاقی در بازی
    یکی از دوستان گفته بود چرا پس نسخه 3 ممنوع نشد باید عرض کنم دلیل خاصی که این نسخه با بقیه نسخه ها فرق میکرد در داشتن محتوای همجنسگرایانه بود که حتی در روسیه ممنوع شد و افراد کمتر از 18 سال اجازه خرید بازی رو ندارند.

به دستور کارگروه محترم تعیین مصادق محتوای مجرمانه لینک های بازی
    حذف گردید

کاربر مقابل از dlfox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mojtaba79 (06-16-2017)

mohabat dlfox likes this.

کاربر سایت
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض پاسخ : بازی سیمز 4 برای کامپیوتر ممنوع شد

وقتی داشتم توی گوگل سرچ میکردم ادرس اینجا برام اومدم که میتونستم دانلود کنم در صورتیکه عضو باشم میتونم دانلود کنم حالا هم که عضو شدم اینجوریه اصلا برام جالب نبود شما اون همه مقررات گذاشتید برای عضو شدن در صورتیکه لینک بازی که من میخواستم کلا پاک شده . واقعا که..

کاربر سایت
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض پاسخ : بازی سیمز 4 برای کامپیوتر ممنوع شد

سلام..من هم با دوست امون موافق ام...لینک بازی هارو چرا پاک کردین؟؟؟سپاس