قابل توجه کاربران و گیمر های سایت فاکس دانلود
بازی در تاریخ 15 آبان 94 منتشر میشه
همانطور که اکتیویژن وعده داده بود، Call of Duty: Black Ops 3 امروز به طور رسمی معرفی و اولین تریلر آن منتشر شد. در ادامه با زومجی همراه باشید تا ببینیم تریآرچ در جدیدترین اثر خود چه برای طرفداران تدارک دیده است. داستان این نسخه از بازی هم مانند Advanced Warfare در آیندهی نزدیک و در سال ۲۰۶۵ اتفاق میافتد و تکنولوژیهای میدان جنگ بسیار پیشرفته و البته کمی خارج از کنترل هستند.
تمام کسانی که بازی را پیشخرید کنند، به نسخهی بتای آن دسترسی دارند. Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) برای پلیاستیشن 4، ایکسباکس وان و رایانههای شخصی ویندوزی عرضه میشود.درزیر میتوانید اولین تریلر رسمی از بازی را ببینید.[فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.] | [فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.]

طی چند ماه گذشته، صفحه فیسبوک و توییتر Call of Duty، تصاویر و ویدیوهای مرموزی منتشر می کرد که گمانه زنی ها بر سر نسخه بعدی این بازی را آغاز نمود. نشانه ها خبر از بازگشت سری CoD به دوران جنگ جهانی را داشتند اما دست آخر، اکتیویژن Black Ops III را شب گذشته معرفی کرد و وعده رونمایی مفصل در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) را داد. همانطور که انتظار آن می رفت، Call of Duty بعدی تحت عنوان Black Ops III، توسط استودیو Treyarch ساخته می شود. در پایان تیزر تریلری که شب گذشته با عنوان Back in Black منتشر شد، گفته می شود که بازی در تاریخ ۲۶ آوریل رونمایی خواهد شد و این تریلر تنها به منزله تائید بازی است.
اسکات لو در بلاگ اکتیویژن نوشته است: “پس از ۳ سال توسعه بازی در خفا، تیم Treyarch امسال با Call of Duty: Black Ops 3 باز می گردد.”
در ادامه بخش های تک نفره، چند نفره و البته زامبی برای Black Ops III تائید شدند. بخش چند نفره در سری Call of Duty اهمیت بسیار بالایی دارد و هر سال تمرکز اکتیویژن در این زمینه بیشتر می شود اما بخش داستانی کیفیت مطلوبی ندارد.
یکی از برتری های سری Black Ops داستان غنی و جذابی است که آن را از دیگر عناوین این سری متمایز می کند. در زیر می توانید تریلر معرفی بازی را دانلود کنید.
[فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.]


Activision : تجربه کردن Call of Duty: Black Ops III فوق العاده خواهد بودمعرفی عنوان Call of Duty: Black Ops III سر و صدای زیادی بین جامعه ی گیمرها به پا کرده است، و رئیس بخش انتشارات Activision آقای Eric Hirsberg با اعتماد به نفس و اطمینان کامل به این عنوان در کنفرانس مالی این شرکت که در روز گذشته برگزار شد، صحبت کرده است.
آقای Hirsberg به این نکته اشاره کرد که توسعه ی بازی چون به صورت چرخه ی سه ساله بین سه استدیوی مختلف در حال چرخش است، به هر استدیو فرصت لازم برای ساخت یک Call Of Duty عالی را می دهد و این بار پس از سه سال Treyarch قرار است بهترین بازی را به همراه بهترین بخش چندنفره ای که برای این سری ساخته شده را برای طرفداران به ارمفان بیاورد. بخش Zombie Mode بسیار بهتر و عمیق تر شده و همچنین بخش تک نفره و داستانی بازی نیز دارای ابتکارات جدیدی است که برای مثال می توانید در بخش داستانی نیز به صورت Co-Op عنوان Call of Duty: Black Ops III را تجربه کنید. بخش Co-Op باعث سردرگمی بازیکن در حین بازی نخواهد شد، بلکه هر کدام از بازیکنان از حالت مستقلی برخوردار خواهد بود ، که باعث ایجاد تنوع در هنگام تجربه ی Call of Duty: Black Ops III می شود.
با توجه به سخنان Hirsberg این عنوان بر پایه ی موفقیت قسمت های قبل سری Call of Duty ساخته خواهد شد ولی باز هم بازی دارای ایده های تازه و جدیدی خواهد بود؛ و در پایان وی با اعتماد به نفس کامل نتیجه گیری کرد و گفت :
ما بسیار سرسختانه بر روی محتوای Call of Duty: Black Ops III عمل می کنیم ، و من فکر می کنم که تجربه کردن این عنوان بسیار فوق العاده خواهد بود.
تا به الان چیزهایی که در مورد Call of Duty: Black Ops III دیده ایم بسیار جذاب بوده است، حال باید صبر کرد و دید که آیا این عنوان طبق گفته ی اکتیویژن موفق خواهد بود یا خیر.