کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تخصصی دی ال فاکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: gta v

کاربر سایت
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض gta v

سلام وخسته نباشید خدمت دوستان من تو مرحله یdaddys litle girles ,وقتی سوار دوچرخه میشم و رکاب میدنم از جونم کم میکنه چیکار کنم؟

کاربر سایت
    تشکر ها
    47
    از این کاربر 109 بار در 81 ارسال تشکر شده است.

پیش فرض پاسخ : gta v

نوشته اصلی توسط adel نمایش پست اصلی
    سلام وخسته نباشید خدمت دوستان من تو مرحله یdaddys litle girles ,وقتی سوار دوچرخه میشم و رکاب میدنم از جونم کم میکنه چیکار کنم؟
    سلام به این دلیل از جون و نفس کم میشه چون وقتی سرعت زیادی میری از نفس بازیکن کم میشه و باعث افتادنش میشه
    ترینر رو از سایت دانلود کن و اجرا کن و بعد وارد بازی شو وقتی رسیدی اون مرحله 1 رو بزن تا ترینر خونتو بی نهایت کنه و راحت بازی کنی
    [فقط کاربران عضو و فعال شده میتوانند لینک ها را ببینند.]

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

سلام. یعنی صاف شدم 2روز
    یه مشکلی هست اونم اینه که یازی راحت نصب میشه بدون ارور بالا میاد مرحله بانک هم راحت میرم ، ولی تا مرحله دوم شروع میشه سوار ماشین میشی که بری وارد شهر بشی میپره بیرون بعضی وقتا stopping میده بعضی وقتا هم display driver stopped درایور گرافیکم هم 350.رو ریختم هم 358 . آپدیتارو 1،2،3،4،5 هم ریختم چندبارم بازیرو نصب کردم مشخصات سیستم هم اینه graphic: 2 630 ram:8 :cpu 3220 inetl 3m cash والا دیگه قفل کردم حالا بی زحمت بگید مشکل سخت افزار یا نرم افزار. راهنمایی کنید ممنون

کاربر سایت
    تشکر ها
    47

نوشته اصلی توسط محمد محمد نمایش پست اصلی
    سلام. یعنی صاف شدم 2روز یه مشکلی هست اونم اینه که یازی راحت نصب میشه بدون ارور بالا میاد مرحله بانک هم راحت میرم ، ولی تا مرحله دوم شروع میشه سوار ماشین میشی که بری وارد شهر بشی میپره بیرون بعضی وقتا stopping میده بعضی وقتا هم display driver stopped درایور گرافیکم هم 350.رو ریختم هم 358 . آپدیتارو 1،2،3،4،5 هم ریختم چندبارم بازیرو نصب کردم مشخصات سیستم هم اینه graphic: 2 630 ram:8 :cpu 3220 inetl 3m cash والا دیگه قفل کردم حالا بی زحمت بگید مشکل سخت افزار یا نرم افزار. راهنمایی کنید ممنون
    من هم با آپدیت های 3dm مشکل های زیادی داشتم تااینکه نسخه reloaded رو دانلود کردم و 50 درصد بازی رو رفتم بدون مشکل و لینک دانلود این آپدیت به ایمیلتون فرستاده میشه

کاربر سایت
    تشکر ها
    0

من مشکل صفحه social club دارم یوزر نیم و پس وورد میخواد . کمک خواهشا !

کاربر سایت
    تشکر ها
    47

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست اصلی
    من مشکل صفحه social club دارم یوزر نیم و پس وورد میخواد . کمک خواهشا !
    سلام،اتصالتو از اینترنت قطع کن و کرک ریلود رو کپی کن تا دیگه مشکلی نداشته باشی